czwartek, 7 kwietnia 2011

POLOWY DUZEGO KARPIA

W tym artykule postaram się wyjaśnić technikę, aby ta wielka ryba karp kiedykolwiek   marzyłeś, "Funduszu Rybackiego." W tym czasie duże namioty są bardziej mobilni niż kiedykolwiek, szukają miejsca do tarła w pobliżu brzegu. To jest teraz, kiedy można z tego wielkiego uchwycić bardziej prawdopodobne.
KROKI:
Pierwszą rzeczą jest wybór łowiska, uznając, że ma zbyt zatopionych drzew i / lub podmioty, które mogą spowodować wciągnięcie naszych ryb, to wiadomo, że karpie mają tendencję do obrony altany, przenikliwe zanurzonych otworów, itp. Jeśli nie znasz terenu, bardzo dobry utwór, jak bagno jest w naszej strefie połowowej, realizowana jest po prostu patrząc od brzegu. Jednakże wskazane jest, aby kilka zestawów testów aby upewnić się portfela. Ważny szczegół zwrócić uwagę na to, że jeśli wiatr jest ciepły w południe lub południowy zachód, karp raczej znajdować się w pobliżu banków, które są bezpośrednio narażone na wiatr.
Następnie zalewania wodą wskazane jest, aby ten gruntowania odbywa się w ciągu kilku kolejnych dni przed dzień połowów. Być może zastanawiasz się: co przynętą? I szczególnie, starałem się najróżniejsze przynęty, takie jak pieczone ziemniaki, kukurydza, wypełniacze ... ale najbardziej skuteczne przynęty znalazłem jest boilie, więc będziemy używać później do ryb.
Co to jest boilie? Jest to bardzo pożywne przynętę można nabyć lub możemy zrobić sobie w domu, jak my to robimy w domu? Włożyliśmy w pojemniku kazeinianu sodu 60g, 60g kazeiny, 60 g mleka, 30 g gluten, ekstrakt z soi 30g, 20g kukurydzy posiłku, 15 g sproszkowanego wyciągu, który daje naszemu zapach przynęty i 10g barwnika.Usuwamy wszystkie te produkty aż do uzyskania jednorodnej mieszaniny. W innym naczyniu rzucił sześć jaj wraz z 3 ml oliwy z oliwek i śmigać. Następnie dodać mieszaninę suchych towarów do drugiej, aby ciasto, piec do dobrej konsystencji (wysokości, jeśli lepkie dodać trochę kazeinian sodu). Jest tylko do 1 lub 1'5cm piłki średnicy i umieścić je w misce z mąką, a następnie posmarować wprowadzić te kulki w garnku z wrzącą wodą i gotować przez 1'5minutos. Wreszcie, wszystkie boilis rozprzestrzeniać na tkaninie, gdzie suszy się i chłodzi. Jak tylko jesteśmy gotowi nasze przynęty do łowienia ryb.
Powinieneś wiedzieć, że duży karp jest w stanie pochłonąć wiele kulek, a co z tym grunt jest tymczasowo intensywnej karpia przyzwyczaić do jedzenia w przyszłości obszar połowowy, więc ilość kulek proteinowych powinny być stosunkowo duże. Jak premier? Gruntowanie jest precyzyjne i konkretne, to znaczy nie kulek proteinowych powinny rozprzestrzeniają się wszędzie, ale na terenie wybranych do ryb o średnicy 4 do 5 metrów (nie odchodzić z tego obszaru będzie punktów odniesienia na brzegu z przodu, na przykład). Jeśli mamy do ryb z dwóch prętów lepiej zagruntować dwóch różnych strefach.
Powyższe działania i rozpocząć dzień połowów, zauważamy, że jest "ruch ryb w obszarze gruntowania, czyli skoki namioty i / lub wiele uwięzionych pęcherzyków powietrza wzrasta do powierzchni. Jest to najlepszy sygnał liczyć na dobry dzień połowów. Jest tylko zamontować pręty i rzucać przynętą obszarach. Zaleca się doskonałą tych obszarach oraz w niewielkich ilościach regularnie, starając się nie robić zbyt wiele hałasu na powierzchni wody.

Cebaremos które wykrywają namiotów. 
Rolka będzie bardzo lekkie sprzęgło, tak aby umożliwić wyjście wątku, kiedy mamy coś przekąsić. Brań zostaną umieszczone w witrynie, co jest małpa wspinaczki? Jest to małe narzędzie, które można zrobić z kawałka rury skrzywił się w centrum. Jak widać, linia jest pomiędzy kolec i małpa, pozwalając tym samym wątku zwolnienia, jeżeli posiekane z prostego podnoszenia pręta. Na rynku znajdziesz wiele bardziej wyrafinowane, ale pełnią tę samą funkcję.
Co się dzieje kiedy ugryźć? wspinaczka wspinaczka małpa i elektroniczne czujniki brań wykrywania ruchu nici i powiadomić nas o akustycznym, istnieją modele, które zawierają trochę światła (LED), które migają. W następstwie wykrycia bite weźmiemy trzciny, będziemy naciskać sprzęgła, a my szarpn, powodując doskonałe nurkowania ryb. Jeśli jest to wielki start karp, aby nas z kołowrotka line. Ważne jest, aby zmusić do wcześniejszego zakończenia ryby zazwyczaj kończy się niepowodzeniem ze względu na monofilament. Musisz wziąć to łatwe i spróbuj adres namiotu znajduje się na zapobieganiu próchnicy pędzla lub zanurzone.
Po namiotu znajduje się w pobliżu bank będzie używał ponczu, wskazane jest, aby nie dotykać gołymi rękami namiot jak ten, podobnie jak inne ryby, posiada warstwę ochronną lepki usunąć kontakt, używane rękawice lateksowe lub po prostu wilgotną szmatką.
MATERIAŁY
  • węgla Reed pomiędzy 3,5 a 4,5 m długości, casting półciężkiej 0'60m zajmuje ok.
  • Mocna o dużej pojemności szpuli nici (200-250m). Możemy znaleźć specjalnie zaprojektowane bębny do połowu dużych ryb. Kołowrotki nie muszą być nieporęczne, wręcz przeciwnie, nie zapominaj, że kij i kołowrotek powinny być wyrównane.
  • Linia będzie wykorzystywać będzie elastyczne i grube 0'28mm.
  • Wagi będą od 15 do 80g, stosuje się jedną lub drugą w zależności od odległości chcesz ryb, bieżących wydarzeń i wszystkich zaangażowanych w stabilności przynętę w naszym regionie.
  • wskaźników Visual bite (mono wspinaczka) i dźwięku.
  • Mocne haki z otworu nr 8 (nie połów wielkich ryb do korzystania z dużych haczyków).
  • Take Out szerokie i długie.
PODZESPOŁÓW

Hak jest załączony, jak zawsze. Wątku, który znajduje się poniżej węzła przekazywana przez ucho haka i to sprawia, że ​​mała pętla, gdzie boilie gniewu.
Linia basu jest nieco słabszy od głównej linii. W ten sposób uniknąć większych strat w przypadku maksymalnego napięcia.
lokowania Boilie.

Przejechaliśmy boilie z małym hakiem, a my je przekazać pętlę boilie. Wreszcie możemy umieścić korek na pętli iw dół boilie na górę, więc jej należących podczas wykonywania zestawu.
 
Cel osiągnięty, zdjęć i wody.
Tekst.          Francisco Javier Granados              Od Jaén 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz